Köpek Kulubesi arayışında olanlar kurumsal üretim firmasını tercih ediyor. Alanında uzman olan tasarımcılar ve zanaatkarların bir araya geldiği firmada birinci sınıf ithal çam ağacından eşsiz ahşap ürünler tasarlanıyor. Bu ürünlerin içerisinde kütük evlerden köpek kulübelerine kadar birçok seçenek bulunuyor. Yıllara ve dış hava koşullarına son derece dayanıklı olan ürünler arasından tercih yapanlar, Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar bu kaliteden mahrum kalmıyorlar. Türkiye’nin dört bir yanına satışa sunduğu eşsiz seçeneklerle köpeklerin kaliteli ve konforlu bir barınma alanına sahip olmasını sağlayan üretim firması, milimetrik ölçülerde kusursuz bir şekilde tamamladığı Ahşap Köpek Kulubesi seçenekleriyle küçük, orta ve büyük ırktaki tüm köpeklerin mutlu olmasını sağlıyor. Sadece evcil hayvanlar için değil, sokak hayvanları, köpek otelleri, veterinerler ve çok daha fazlası için ürettiği kulübe seçenekleri ile dış hava koşullarına dayanıklı ürünler satışa sunuluyor. Site içlerinde bulunan kulübeler, hem hane sakinlerinin evcil hayvanlarının barınmasını sağlıyor hem de sitenin ortak hayvanları veya sokak hayvanları için ideal bir konaklama alanının oluşturulmasına yardımcı oluyor. Sitelerin içi, aynı üretici firma tarafından tamamlanan Ahşap Çocuk Oyun Evi seçenekleri ile tamamlanıyor.

Kulübeler Sayesinde Köpekler Rahat Bir Nefes Alıyor

Her cinsten köpek için uygun bir seçeneğin bulunduğu üretim firmasında, farklı boy ve özelliklere sahip Köpek Kulubesi modelleri ile köpeklerin rahat bir nefes alması sağlanıyor. Klasik kulübe modellerinden tasarım modellere kadar birçok seçeneğin bulunduğu ürün gamı sayesinde köpekler konforlu bir yaşam alanına sahip oluyor. Model bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan kulübeler, klasik modellerin yanı sıra güneşlikli modelleri ile de köpeklerin güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasını sağlıyor. Güneşlikli kulübe modellerinde, kulübenin üst bölümünde bulunan çıkıntı sayesinde kulübe kapısının önünde gölge oluşuyor. Bu da kulübenin aşısı ısınmasını engelliyor ve köpeğin rahat bir şekilde kulübe önünde yatmasına müsaade ediyor. Verandalı modellerde kulübe dışında da köpek için ayrı bir bölüm bulunuyor. Köpeğin çamurlu ve sert zeminler üzerinde uzanmasındansa onun için özel olarak hazırlanan, üzerine köpek minderi konulabilecek verandalı modeller, köpeklerin nefes alan ve doğal ahşap üzerinde dinlenmesine olanak tanıyor. Bunların yanı sıra ikili ve kafesli modeller de mevcut. Kafesli modellerde köpeğin nefes alabileceği ve çevreyi görebileceği telli bir kapak mevcut. Bu alana yerleştirilen köpekler kilitli oldukları için özellikle yaramazlık yapan veya kaçma eğilimi olan köpekler için idealdir. Bunun yanı sıra geniş siteler için de çok daha büyük ve gezinti alanı bulunan kulübeler mevcuttur. Kulübelere eklenen gezinti alanı sayesinde köpekler kulübeden çıktıktan sonra kafesli olan gezinti alanında gezerek tekrar kulübesine dönebilir. Komşularını rahatsız etmemek ve köpekten korkan komşuları için önlem almak isteyenlerin tercihi olan gezinti eklentili kulübe modellerinin yanı sıra çitli kulübeler de mevcuttur.

Diğer Köpek Kulübesi Modelleri

Siteler için köpek kulübesi almak isteyenlerin önünde onlarca seçenek var. Kulübe, sitenin içinde hangi alanda konumlanacaksa o bölge için özel bir boyutlandırma yapılabilir. Ahşap Köpek Kulubesi modellerinin arasında yer alan çitli seçenekler de orta ve küçük ırk köpekler için idealdir. Köpekler, çitlerden atlayarak karşı tarafa geçemezler. Bu da sitenin giriş katında oturan veya terası bulunan özel alanlarda kullanılmak için idealdir. Köpekler için geniş yaşam alanları oluşturmak isteyenler onlarca seçenek arasından hem kendisinin hem de köpeğinin ihtiyaçları doğrultusunda tercihte bulunabilir. Geniş alanlar için sunulan kulübelerde insanların içine rahatlıkla girebileceği kapılar vardır. Bu sayede kulübenin içine rahatlıkla girerek temizlik işlemini yapabilirsiniz. Evinizin içinde köpeğinize ait eşyaları saklamak istemiyorsanız tercihiniz ardiye bölümü bulunan modellerden yana olabilir.

Köpek Kulübelerinde Model Çok, Hata Yok

Birçok farklı seçeneğe sahip olan ve yalıtımsız karkas sistemi ile üretilen köpek kulübeleri için ek yalıtım malzemesi ekletmek mümkün. Aynı zamanda Ahşap Çocuk Oyun Evi satışı yapan üretim firması, tüm ürünlerinde birinci sınıf ithal çam ağacı kullandığı için ortaya uzun yıllar dayanıklı ürünler çıkıyor. Modeller arasından tercihte bulunanlar, istediği ürünün ne zaman teslim edileceği hakkında da ayrıntılı bilgi alabiliyor. Toplu konutların bulunduğu sitelerden müstakil evlere, villalardan sokak hayvanları için umuma açık alanlara kadar akla gelebilecek her alanda kullanılabilen kulübeler fiyatlarıyla da cep dostu bir çizgi çiziyor. Fiyat kalite orantısı oldukça iyi olan kulübe modelleri, gerçek ahşaptan üretildiği için dona ve yağmur gibi doğa olaylarına karşı oldukça dayanıklı hale geliyor. Ürünlerin dış cephesi ve çatı sistemi istenilen renkte üretilebiliyor. Böylece köpeğinizin karakterine ve evinizin tarzına uygun bir kulübe seçebiliyorsunuz.